Book hotel
Vælg hotel
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Vælg dato
Angiv antal
  • 1 natt
Angiv antal
Værelse 1
  • 1 voksen
  • 0 børn, 0-12 år
Kontakt os direkte for reservation af 10 værelser og/eller 16 personer eller mere.

Har du en kampagne eller firma kode?

Indtast kampagne kode:
Indtast firma kode:

Vores hoteller

Vi driver hotelvirksomhed under varemærkerne Collection by Ligula, ProfilHotels, Motel L, Good Morning Hotels og Ronnums Herrgård. Desuden er vi franchisetagere i to enheder i kæden Park Inn by Radisson

ProfilHotels

Hotel Riddargatan

Anna-Karin Norin & Mattias Larsson
tf. General Managers
hotelriddargatan@profilhotels.se
+46 (0)8-555 730 00

Central Hotel

Anna-Karin Norin
General Manager
 anna-karin.norin@ligula.se
 +46 (0)703-22 50 84

Calmar Stadshotell

Åsa Måård
General Manager
 asa.maard@profilhotels.se
 +46 (0)480-49 69 01

Hotel Aveny

Micael Forsgren
General Manager
 micael.forsgren@profilhotels.se
 +46 (0)90-17 14 63

Hotel Garden

Mats Wolff
General Manager
 mats.wolff@profilhotels.se
 +46 (0)708-22 08 08

Hotel Opera

Nina Fors
General Manager
nina.fors@profilhotels.se
 +46 (0)31-61 71 15

Hotel Savoy

Gunilla Lundberg
General Manager
 gunilla.lundberg@profilhotels.se
 +46 (0)36-17 32 94

Copenhagen Plaza

Christer Lundberg
General Manager
 christer.lundberg@profilhotels.dk
 +45 (0)22 60 23 19

Richmond Hotel

Daniel Winther
Hotel Manager
daniel.winther@profilhotels.dk
+45 (0)30 30 50 06

Mercur Hotel

Maria Hjorth
Front Office Manager
 maria.hjorth@profilhotels.dk
 +45 (0)33 12 57 11

Motel L

Motel L Hammarby Sjöstad

Ulf Löffler
General Manager
ulf.loffler@motel-l.se
 +46 (0)70-960 07 93

Motel L Älvsjö

Ulf Löffler
General Manager
 ulf.loffler@motel-l.se
  +46 (0)70-960 07 93

Collection by Ligula

Ronnums Herrgård

Bitte Dempsey
General Manager
 bitte.dempsey@ronnum.se
+46 (0)70-017 75 93

 

Good Morning Hotels

Good Morning+ Helsingborg

Annika Holmberg
General Manager
annika.holmberg@gmorninghotels.se
+46 (0)728-53 40 74

Good Morning Arlanda

Maria Agnäs
General Manager 
 maria.agnas@gmorninghotels.se
+46 (0)708-48 05 10

Good Morning+ Hägersten

Andrea Fridén
 General Manager 
 andrea.friden@gmorninghotels.se
+46 (0)709-66 64 96

Good Morning+ Sundsvall

Caroline Cato
General Manager
caroline.cato@gmorninghotels.se  
+ 46 (0)72-535 22 00

 

Good Morning+ Nyköping

Liselotte Haraldsson
General Manager 
liselotte.haraldsson@gmorninghotels.se
+46 (0)155-28 90 00

Good Morning Halmstad

Lars Klingvall
General Manager 
 lars.klingvall@gmorninghotels.se
+46 (0)708-40 21 20

Good Morning Jönköping

Tarek Kas
General Manager 
 tarek.kas@gmorninghotels.se
+46 (0)704-23 97 23

Good Morning Karlstad

Helena Andersson
General Manager 
helena.andersson@gmorninghotels.se
+46 (0)709-71 88 67

Good Morning Kista

Ewa-Lisa Jonsson
General Manager 
ewa-lisa.jonsson@gmorninghotels.se
+46 (0)8-594 606 40

Good Morning Lund

Håkan Magnusson
General Manager 
hakan.magnusson@gmorninghotels.se
+46 (0)702-54 34 34

Good Morning+ Malmö

Helena Fransman
General Manager 
helena.fransman@gmorninghotels.se
+46 (0)762-89 57 91

Good Morning Mölndal

Mona Adawi
General Manager 
mona.adawi@gmorninghotels.se
+46 (0)31-67 96 30

Good Morning Västerås

Mathilde Sundberg
General Manager 
mathilde.sundberg@gmorninghotels.se
+46 (0)21-12 02 20

Good Morning Örebro

Linda Rota
General Manager 
linda.rota@gmorninghotels.se
+46 (0)19-17 07 07

Good Morning+ Copenhagen Star

Claus Uldal Jensen
Hotel Manager 
claus.uldal@gmorninghotels.dk
+45 (0)33 22 11 00

Hosting

Park Inn by Radisson Hammarby Sjöstad

Johan Preisler
General Manager
johan.preisler@rezidorparkinn.com
+46 (0)8-505 070 00

Park Inn by Radisson
Malmö

Per Jonsson
General Manager
per.jonsson@parkinn.com
+46 (0)733-50 03 20