Book hotel
Vælg hotel
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Vælg dato
Angiv antal
  • 1 natt
Angiv antal
Værelse 1
  • 1 voksen
  • 0 børn, 0-12 år
Kontakt os direkte for reservation af 10 værelser og/eller 16 personer eller mere.

Har du en kampagne eller firma kode?

Indtast kampagne kode:
Indtast firma kode:

Kommerciel organisation

Sales | eCommerce & Marketing  |  Revenue & System Support

Lina von Bahr
Commercial Director ( barsel )
lina.vonbahr@ligula.se
+46(0)70-544 89 48

Sales

Åsa Lilja
Director of Sales
asa.lilja@ligula.se
+46 (0)733-89 88 49

Chris Jolly
Sales – meetings & events
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Torbjörn Westerlund
Sales – Stockholm & region Nord
torbjorn.westerlund@ligula.se
+46 (0)70-302 07 32

Martin Samuelsson
Sales – midt Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Nina Askerlund ( barsel )
Sales – syd Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Marketing and eCommerce

Pernilla Sahlin
Content & Production
pernilla.sahlin@ligula.se
+46 (0)70-848 05 90

David Simpson
Marketing Manager Denmark
david.simpson@ligula.dk
+45 28 94 81 11

Sara Kessens
Marketing Coordinator
sara.kessens@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Sarah Koerffer Seward
Marketing Coordinator
sarah.koerffer.seward@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

 

 

Revenue and System Support

Amelie Lagerqvist
Group Revenue Manager
amelie.lagerqvist@ligula.se
+46 (0)70-750 05 28

Cecilia Hallerby
System Support
cecilia.hallerby@ligula.se
+46 (0)70-434 46 20

Mattias Lilliehöök
System Support
mattias.lilliehook@ligula.se
+46 (0)8-408 819 00

Susan Andersson
Business Analyst
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69