Book hotel
Vælg hotel
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Vælg dato
Angiv antal
  • 1 natt
Angiv antal
Værelse 1
  • 1 voksen
  • 0 børn, 0-12 år
Kontakt os direkte for reservation af 10 værelser og/eller 16 personer eller mere.

Har du en kampagne eller firma kode?

Indtast kampagne kode:
Indtast firma kode:

The Commercial Organization

Mike Kelderer
Commercial Director
 mike.kelderer@ligula.se
  +46 (0)72-853 07 55

Lina von Bahr
eCommerce Manager
 lina.vonbahr@ligula.se
  +46 (0)70-544 89 48

Amelie Lagerqvist
Group Revenue Manager
amelie.lagerqvist@ligula.se
+46 (0)722-50 05 28

Sara Kessens
Marketing Coordinator
sara.kessens@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Ken Gerhardsson
Social Media
ken.gerhardsson@ligula.se
+46 (0)72-250 06 53

Susan Andersson
Revenue & Distribution
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Cecilia Hallerby
System Support
cecilia.hallerby@ligula.se
+46 (0)70-434 46 20

Chris Jolly
Sales – meetings & events
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Martin Samuelsson
Sales – central Sweden
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Nina Askerlund
Sales – south of Sweden
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)76-206 77 31

Torbjörn Westerlund
Sales – Stockholm
torbjorn.westerlund@ligula.se
+46 (0)70-302 07 32

Sarah Koerffer Seward
Marketing Coordinator
sarah.koerffer.seward@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

David Simpson
Marketing Manager Denmark
david.simpson@ligula.dk
+46 28 94 81 11