Book hotel
Vælg hotel
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Vælg dato
Angiv antal
  • 1 natt
Angiv antal
Værelse 1
  • 1 voksen
  • 0 børn, 0-12 år
Kontakt os direkte for reservation af 10 værelser og/eller 16 personer eller mere.

Har du en kampagne eller firma kode?

Indtast kampagne kode:
Indtast firma kode:

Kommerciel organisation

Danmark: MarketingSalesGermany – Revenue & eCommerce  
SwedenSales | eCommerce & Marketing  |  Revenue & System Support

Lina von Bahr
Commercial Director 
lina.vonbahr@ligula.se
+46(0)70-544 89 48

Åsa Lilja
Director of Sales
asa.lilja@ligula.se
+46 (0)733-89 88 49

Danmark

Tyskland

David Simpson
Marketing Manager Denmark
david.simpson@ligula.dk
+45 28 94 81 11

Hans Nis-Hansen
Sales Manager – Denmark
hans.nis-Hanssen@ligula.dk
+45 28 30 58 61

Vacant
Revenue – eCommerce

Sverige

Sales 

Chris Jolly
Sales – meetings & events
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Martin Samuelsson
Sales – midt Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Vacant
Sales – Stockholm & region

Andréas K:son Edman
Sales
  andreas.kson.edman@ligula.se
+46 (0)73-660 52 64

Claes Fagerlund
Sales
  claes.fagerlund@ligula.se
+46 736 60 52 64

Nina Askerlund
Sales – syd Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Marketing and eCommerce

Sara Kessens
Marketing Coordinator
sara.kessens@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Pernilla Sahlin
Content & Production
pernilla.sahlin@ligula.se
+46 (0)70-848 05 90

Sarah Koerffer Seward
Marketing Coordinator
sarah.koerffer.seward@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

Revenue and System Support

Susan Andersson
Business Analyst
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Mattias Lilliehöök
System Support
mattias.lilliehook@ligula.se
+46 (0)8-408 819 00

Linda Hagman
System Support
 Linda.hagman@ligula.se
+46 (0)8-408 819 13