Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Våra hotell

Idag bedrivs hotellverksamheten under varumärkena ProfilHotels, Motel L, Good Morning Hotels, samt två Park Inn by Radisson med franchiseavtal. Bolaget äger och driver dessutom Ronnums Herrgård i Vänersborg.

ProfilHotels

Hotel Riddargatan

Mattias Larsson
General Manager
mattias.larsson@profilhotels.se
+46(0) 709-41 18 08

Central Hotel

Anna-Karin Norin
General Manager
anna-karin.norin@ligula.se
+46 (0)703- 22 50 84

Hotel Riddargatan

Lise Elmquist
General Manager
lise.elmquist@profilhotels.se
+46(0) 707-50 29 06

Calmar Stadshotell

Åsa Måård
General Manager
asa.maard@profilhotels.se
+46(0) 480-49 69 01

Hotel Aveny

Micael Forsgren
General Manager
micael.forsgren@profilhotels.se
+46(0) 90-17 14 63

Hotel Garden

Mats Wolff
General Manager
mats.wolff@profilhotels.se
+46(0) 708-22 08 08

Hotel Opera

Johan Sandström
General Manager
johan.sandstrom@profilhotels.se
+46(0) 709-80 80 24

Hotel Savoy

Gunilla Lundberg
General Manager
gunilla.lundberg@profilhotels.se
+46 (0)36-17 32 94

Copenhagen Plaza

Christer Lundberg
General Manager
christer.lundberg@profilhotels.dk
+45(0) 226 02 319

Richmond Hotel

Frederik Møller Rosenmeier
General Manager
fredrik.moller@profilhotels.dk
+45(0) 303 050 06

Motel L

Motel L Hammarby Sjöstad

Marie Ekenberg,General Manager
marie.ekenberg@motel-l.se
+46 (0)8-409 026 00

Motel L Älvsjö

– Öppnar 25 juni 2017

Alexandra Högberg
General Manager
alexandra.hogberg@motel-l.se
Tel: +46 (0) 728-53 06 80

Collection

Ronnums Herrgård

Magnus Ramm
General Manager
magnus.ramm@ronnum.se
+46 (0)521-26 00 67

Good Morning Hotels

Good Morning+ Helsingborg

Annika Holmberg
General Manager
annika.holmberg@gmorninghotels.se
+46(0) 728-53 40 74

Good Morning Arlanda

Jenny Engström
General Manager 
jenny.engstrom@gmorninghotels.se
+46(0) 705-50 39 88

Good Morning+ Hägersten

Ulf Östenius
General Manager 
ulf.ostenius@gmorninghotels.se
+46 (0)8-556 323 30

Good Morning+ Göteborg City

Anna-Stina Zetterström
General Manager 
anna-stina.zetterstrom@gmorninghotels.se
+46 (0)704-71 06 92

Good Morning Örebro

Linda Rota
General Manager 
linda.rota@gmorninghotels.se
+46 (0)19-17 07 07

Good Morning Halmstad

Lars Klingvall
General Manager 
lars.klingvall@gmorninghotels.se
+46(0) 708-40 21 20

Good Morning Jönköping

Tarek Kas
General Manager 
tarek.kas@gmorninghotels.se
+46(0) 704-23 97 23

Good Morning Karlstad

Helena Andersson
General Manager 
helena.andersson@gmorninghotels.se
+46(0) 709-71 88 67

Good Morning Kista

Ewa-Lisa Jonsson
General Manager 
ewa-lisa.jonsson@gmorninghotels.se
+46(0) 8 594 606 40

Good Morning Lund

Håkan Magnusson
General Manager 
hakan.magnusson@gmorninghotels.se
+46 (0)702-54 34 34

Good Morning+ Malmö

Helena Fransman
General Manager 
helena.fransman@gmorninghotels.se
+46 (0)762-89 57 91

Good Morning Mölndal

Catarina Lundqvist
General Manager 
catarina.lundqvist@gmorninghotels.se
+46(0) 706-66 92 93

Hosting

Park Inn by Radisson Hammarby Sjöstad

Johan Preisler
General Manager
johan.preisler@rezidorparkinn.com
+46 (0)8-505 070 00

Park Inn by Radisson Malmö

Bitte Dempsey
General Manager
bitte.dempsey@rezidorparkinn.com
+46 (0)700-17 75 93