Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Kommersiell organisation

Mike Kelderer
Commercial Director
 mike.kelderer@ligula.se
  +46 (0)72-853 07 55

Lina von Bahr
eCommerce Manager
 lina.vonbahr@ligula.se
  +46 (0)70-544 89 48

Chris Jolly
Sales – meetings & events
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Sara Kessens
Marketing Coordinator
sara.kessens@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Ken Gerhardsson
Social Media
ken.gerhardsson@ligula.se
+46 (0)72-250 06 53

Susan Andersson
Revenue & Distribution
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Cecilia Hallerby
Systemsupport
cecilia.hallerby@ligula.se
+46 (0)70-434 46 20

Torbjörn Westerlund
Sales – Stockholm
torbjorn.westerlund@ligula.se
+46 (0)70-302 07 32

Martin Samuelsson
Sales – mellersta Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Nina Askerlund
Sales – södra Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)76-206 77 31

Moa Hellgren
Sales – södra Sverige
moa.hellgren@ligula.se
+46 (0)70-627 42 54

Oscar Malmqvist
Sales – Stockholm
oscar.malmqvist@ligula.se
+46 (0)70-750 39 88