Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Kommersiell organisation

Sverige: Sales |  eCommerce & Marketing  |  Revenue & Systemsupport 
Danmark: Marketing | Sales | Tyskland: Revenue & eCommerce

Lina von Bahr
Commercial Director 
  lina.vonbahr@ligula.se
+46(0)70-544 89 48

Åsa Lilja
Director of Sales
asa.lilja@ligula.se
+46 (0)733-89 88 49

Sverige

Sales

Chris Jolly
Sales – Leisure
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Martin Samuelsson
Sales – mellersta Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Vakant
Sales – Stockholm & Norrland

Andréas K:son Edman
Sales
  andreas.kson.edman@ligula.se
+46 (0)73-660 52 64

Claes Fagerlund
Sales
  claes.fagerlund@ligula.se
+46 736 60 52 64

Nina Askerlund
Sales – södra Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)76-206 77 31

Marketing och eCommerce

Vakant
Marketing Coordinator

Pernilla Sahlin
Content- & produktionsansvarig
pernilla.sahlin@ligula.se
+46 (0)70-848 05 90

Sarah Koerffer Seward
Marketing Coordinator
sarah.koerffer.seward@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

Revenue och systemsupport

Susan Andersson
Business Analyst
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Mattias Lilliehöök
Systemsupport
mattias.lilliehook@ligula.se
+46 (0)8-408 819 00

Linda Hagman
Systemsupport
 Linda.hagman@ligula.se
+46 (0)8-408 819 13

Danmark

Tyskland

David Simpson
Marketing Manager – Denmark
david.simpson@ligula.dk
+45 28 94 81 11

Hans Nis-Hansen
Sales Manager – Denmark
hans.nis-hanssen@ligula.dk 
+45 28 30 58 61

Vakant
Revenue – eCommerce