Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Kommersiell organisation

 Sales |  eCommerce & Marketing  |  Revenue & Systemsupport 

Lina von Bahr
Commercial Director ( mammaledig )
  lina.vonbahr@ligula.se
+46(0)70-544 89 48

Sales

Åsa Lilja
Director of Sales
asa.lilja@ligula.se
+46 (0)733-89 88 49

Chris Jolly
Sales – meetings & events
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Torbjörn Westerlund
Sales – Stockholm & Norrland
torbjorn.westerlund@ligula.se
+46 (0)70-302 07 32

Martin Samuelsson
Sales – mellersta Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Nina Askerlund (mammaledig)
Sales – södra Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)76-206 77 31

Andreas K-son Edman
Sales
  andreas.kson.edman@ligula.se
+46 705 55 27 3

Claes Fagerlund
Sales
  claes.fagerlund@ligula.se
+46 736 60 52 64

Marketing och eCommerce

David Simpson
Marketing Manager Denmark
david.simpson@ligula.dk
+45 28 94 81 11


Sara Kessens
Marketing Coordinator
sara.kessens@ligula.se
+46 (0)70-768 86 12

Pernilla Sahlin
Content- & produktionsansvarig
pernilla.sahlin@ligula.se
+46 (0)70-848 05 90

Sarah Koerffer Seward
Marketing Coordinator
sarah.koerffer.seward@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

Revenue och systemsupport

Amelie Lagerqvist
Group Revenue Manager
amelie.lagerqvist@ligula.se
+46 (0)70-750 05 28

Cecilia Hallerby
Systemsupport
cecilia.hallerby@ligula.se
+46 (0)70-434 46 20

Mattias Lilliehöök
Systemsupport
mattias.lilliehook@ligula.se
+46 (0)8-408 819 00

Susan Andersson
Business Analyst
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Ayman Abdelwahed
Assistant Revenue Manager
ayman.abdelwahed@ligula.se
+46 8 408 81 900