Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Kommersiell organisation

Mike Kelderer, Commercial Director
mike.kelderer@ligula.se
Tel:+46(0) 728-53 07 55

Lina von Bahr, eCommerce Manager
lina.vonbahr@ligula.se
Tel:+46(0) 705 448 948

Sara Kessens, Marketing Coordinator 
sara.kessens@ligula.se
Tel: +46 (0) 707-68 86 12

Pernilla Sahlin, Web & Communication
pernilla.sahlin@ligula.se
Tel:+46(0) 708-48 05 90

Ken Gerhardsson, Social Media
ken.gerhardsson@ligula.se
Tel: +46 (0)72-250 06 53

Maria Agnäs, Affärssystem
maria.agnas@ligula.se
Tel: +46 (0) 708-48 05 10

Susan Andersson, Revenue & Distribution
susan.andersson@ligula.se
Tel: +46 (0) 722-08 09 69

 

 

Chris Jolly, Sales
Möten & Events
chris.jolly@ligula.se
Tel:+46(0) 707 25 21 34

Martin Samuelsson, Sales
Mellersta Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
Tel: +46 (0) 709-74 26 48

Torbjörn Westerlund, Sales
Stockholm 
torbjorn.westerlund@ligula.se
Tel: +46 (0) 703-02 07 32

Nina Askerlund, Sales
Södra Sverige
nina.askerlund@ligula.se
Tel:+46(0)762-06 77 31

Moa Hellgren, Sales
Södra Sverige
moa.hellgren@ligula.se
Tel: +46 (0)70-627 42 54