!
Information om corona (covid-19)
Läs mer >

Kommersiell organisation

Sverige: Sales |  eCommerce & Marketing  |  Revenue & Systemsupport 
Danmark: Marketing | Sales | Tyskland: Revenue & eCommerce

Åsa Lilja
Director of Sales & Marketing
asa.lilja@ligula.se
+46 (0)733-89 88 49

Sverige

Sales

Chris Jolly
Sales – Leisure
 chris.jolly@ligula.se
  +46 (0)70-725 21 34

Martin Samuelsson
Sales – mellersta Sverige
martin.samuelsson@ligula.se
+46 (0)70-974 26 48

Nina Askerlund
Sales – södra Sverige
nina.askerlund@ligula.se
+46 (0)76-206 77 31

Marketing och eCommerce

Therese Andersson Stridh
Contentproduktion
therese.andersson.stridh@ligula.se
+46 (0)708-48 05 90

Jenny Hermansson
Marketing Coordinator
jenny.hermansson@ligula.se
+46 (0)707-50 39 88

Revenue och systemsupport

Susan Andersson
Business Analyst
susan.andersson@ligula.se
+46 (0)72-208 09 69

Mattias Lilliehöök
Systemsupport
mattias.lilliehook@ligula.se
+46 (0)8-408 819 00

Danmark

David Simpson
Marketing Manager – Denmark
david.simpson@ligula.dk
+45 28 94 81 11

Hans Nis-Hansen
Sales Manager – Denmark
hans.nis-hanssen@ligula.dk 
+45 28 30 58 61