Boka hotell
Välj hotell
Inga hotell i närheten
av den valda destinationen
Välj datum
Ange antal
  • 1 natt
Ange antal
Rum 1
  • 1 vuxen
  • 0 barn, 0-12 år
Kontakta oss direkt vid bokningar av 10 rum och/eller 16 personer eller mer.

Har du en kampanj- eller företagskod?

Ange kampanjkod:
Ange företagskod:

Koncernledningen

Uwe Löffler
VD / CEO
 uwe.loffler@ligula.se
 031-80 40 55

Maria Bennelind
Human Resource Manager
 maria.bennelind@ligula.se
 031-80 40 55

Olof Tedenbrant
CFO
 olof.tedenbrant@ligula.se
 031-395 50 20

Anna-Karin Norin
General Manager
 anna-karin.norin@ligula.se
 070-322 50 84

Rickard Petersson
Area Manager
 richard.petersson@ligula.se
 031-80 40 55

Britt Pettersson
Area Manager
 britt.pettersson@ligula.se
 031-80 40 55

Christer Lundberg
Area Manager
 christer.lundberg@ligula.se
 +45 (0)33-14 92 62

Mike Kelderer
Commercial Director
 mike.kelderer@ligula.se
 08-408 819 08